Lazerinė dermatologija

Siekiame, kad mūsų klientai jaustųsi sveiki ir gražiai atrodytų. Todėl džiaugiamės, kad galime būti pirmi Lietuvoje, kurie dirba su pasaulinėje rinkoje pripažintos kompanijos CUTERA lazeriu. Tai mūsų ginklas, leidžiantis pasiūlyti klientams efektyvias ir neskausmingas tatuiruočių, pigmento šalinimo veido odos ir įvairias kitas grožio procedūras

CUTERA – daugiau kaip 20 metų veikiantis gamintojas, orientuotas į modernius ir inovatyvius sprendimus medicinos ir grožio industrijoje. Tai pirmaujanti pasaulyje kompanija, nuolat siūlanti moderniausias idėjas grožio specialistų darbui. Šios kompanijos veikla pagrįsta technologijų tyrinėjimu, projektavimu ir nuolatine plėtra, kuri leidžia sukurti unikalius įrenginius. CUTERA – estetikos pradininkai medicinos srityje, todėl tai ne tik skambus pavadinimas, tai – kokybės garantas.

Kuo išskirtinės lazerio procedūros?
Į mus dažnai kreipiasi klientai, kurie liko nepatenkinti lazerio procedūromis kitose įstaigose. Pavyzdžiui, tatuiruotės šalinimo procedūra nepateisino lūkesčių: po procedūros tatuiruotė tik pašviesėjo, odoje liko buvusio piešinio žymės. Su panašiais nusiskundimais klientai kreipiasi ir po permanentinio makijažo šalinimo procedūrų. Šias problemas galime išspręsti ir pažadėti aukščiausią paslaugų kokybę.

Mūsų profesionalūs odos specialistai dirba su rinkoje pripažintu lazeriu CUTERA Enlighten 3. Tai vienintelis toks lazeris Baltijos šalyse, todėl esame tikri, kad mūsų paslaugų kokybė yra aukščiausio lygio. Teikiamos procedūros patenkins Jūsų lūkesčius ir pradžiugins rezultatais.

CUTERA Enlighten 3 lazeris sukurtas naudojant universalią „Pico” ir „Nano”  technologiją, kuriai pasaulyje nėra jokių alternatyvų. Tai reiškia, kad lazeris pritaikytas tatuiruočių ir pigmento šalinimo procedūroms, kurios yra didžioji darbo dalis estetinėje dermatologijoje. Skaičiuojama, kad klientų, svarstančių apie tatuiruočių šalinimą, kasmet padaugėja apie 12 proc. Taip pat apie 40 proc. žmonių susiduria su pigmento problemomis, o dar daugiau – 71 proc. žmonių ieško sprendimų, kaip pagerinti savo odos tonusą. Visą tai galime pasiekti lazerio procedūrų metu.

Kada verta rinktis lazerio procedūras?
Šis lazeris sukurtas visiškam pigmentacijų, tatuiruočių bei jų komplikacijų šalinimui. Su lazeriu gali būti atliekamos tiek estetikos, tiek gydymo procedūros. Pavyzdžiui, lazeris – puikus sprendimas odos atnaujinimui po aknės. O svarbiausia – tai sprendimas tinkantis visiems odos tipams. Be to, lazeris užtikrina trumpą ir neskausmingą gyjimo laikotarpį po procedūrų.

Visų spalvų tatuiruočių ir permanentinio makiažo šalinimas. Nuostata, kad padaryta tatuiruotė ant kūno liks amžiams – jau praeitis. Lazeris šiandien yra efektyviausias sprendimas, norint visiškai pašalinti tatuiruotes ar permanentinį makiažą. Tai daug efektyvesnė priemonė nei bandymas šalinti piešinius druskos tirpalais. Skirtingai nei kiti lazeriai, mūsų naudojamas CUTERA Enlighten 3 lazeris efektyviai šalina visų spalvų piešinius. Todėl skirtingai, nei taikant kitas technologijas, su šiuo lazeriu prireiks mažiau procedūrų, o rezultatas bus geresnis. Lazerio impulsai įkaitina pigmento daleles, kurios galiausiai sprogsta ir išsisklaido. Tai nesudėtingas ir efektyvus metodas, taikomas visame pasaulyje.

Tiek tatuiruotes, tiek permanentinį makiažą lazeris pašalina visiškai. Iki šiol CUTERA Enlighten 3 yra pirmasis lazeris, kurio nanosekundžių ir pikosekundžių impulsų parametrai suderinti idealiai. Tai leidžia visiškai pašalinti rašalo likučius ir įveikti visų tipų pigmentaciją, odos spalvos nelygumus efektyviai ir neskausmingai.
Kas yra „CUTERA®“ tatuiruočių šalinimo gydymas „Enlighten ™ III“?

„Enlighten ™ III by CUTERA®“ yra pažangiausia lazerio tatuiruočių šalinimo technologija, prieinama šiandienos rinkoje. Revoliucinis gydymas, kuris buvo įgyvendintas prieš ketverius metus. „Ultravioletiniai“ „Enlighten ™ III“ lazerio energijos impulsai nukreipiami į tatuiruotės rašalo daleles ir visiškai sutrupina jas, nedarant poveikio aplinkinei odai išvalydamas jį nuo rašalo.

Kaip veikia „Enlighten ™ III“ tatuiruotės lazerio šalinimas?

„Enlighten ™ III“ lazeris siūlo didžiausią išėjimo energiją pramonėje, naudojant du bangos ilgius (1064 nm ir 532 nm) ir greičiausią impulsų trukmę, kad būtų galima atlikti tatuiruotės pašalinimo procedūrą, apimančią beveik visą tatuiruotės dažų spektrą. Kadaise buvusi sunki procedūra dabar įmanoma be chirurginių įsikišimų ar odos persodinimų. „Enlighten ™ III“ paleidžia šviesos pluoštą per odą į apatinį odos sluoksnį, kuriame įvestas tatuiruotės rašalo pigmentas. Šviesa sugeria ir suskaldo rašalo pigmentą į smulkias daleles, kurios natūraliai per kūną ir pašalinamos.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Klausimas: Kiek man reikia „Enlighten ™ III“ tatuiruočių šalinimo procedūrų?
A: „Enlighten ™ III“ tatuiruotės šalinimo procedūrų skaičius priklauso nuo tatuiruotės sudėties, gylio ir spalvos.
Klausimas: Ar po „Enlighten ™ III“ tatuiruotės šalinimo procedūrų mano tatuiruotė visiškai išnyks?
A: Daugeliu atvejų taip. Tačiau kai kurias rašalo spalvas pašalinti yra sunkiau nei kitas. Mūsų „Imperial MED SPA “ gydytojai konsultacijos/apžiūros metu,apžiūrėja tatuiruote, gales atsakyti tiksliau
Klausimas: Ar skausmingas „Enlighten ™ III“ tatuiruotės lazeriu šalinimas?
A:Procedūra yra nemaloni ir gan skausminga,bet,kad kiekvienas pacientas jaustų kuo mažiau skausmo, mes šaldome aparatu CRYO 6!
Procedūra labai greita, degtukų dėžutės dydžio tatuiruotę užtrunka pašalinti tik kelias minutes.

Aknės gydymas

Koks yra CUTERA® lazerio genesis gydymas nuo Aknės spuogų? CUTERA® lazerio genesis gydymas yra neabejotinas lazerinis gydymas nuo spuogų randų ir bet kokio paraudimo, likusio po senų spuogų išvalymo. Su savo unikaliu 1064 nm trumpojo impulso lazeriu CUTERA® Laser Genesis nepažeis jūsų odos barjero, tuo pačiu smarkiai sumažindamas padidėjusių porų ar spuogų randų dydį. Skatindama kolageno gamybą ląstelių lygiu, CUTERA®Laser Genesis padeda sušvelninti veido odą

⦁ Bėrimas spuogais arba aknė yra itin dažna odos problema, kankinanti didelę visuomenės dalį. Negana to, kad aknė verčia kompeksuoti prieš aplinkinius, ilgainiui ji palieka pėdsakus ant odos.aknė gali atsirasti tiek dėl padidėjusio riebalų sluoksnio odoje, tiek dėl patiriamo streso, netinkamos mitybos ar kitų priežasčių. Svarbu nemanyti, kad aknė išnyks savaime. Kuo anksčiau imsite ją gydyti, tuo geresni bus rezultatai. Mūsų pacientams siūlome aknės gydymą lazeriu. Tai efektyviausias aknės gydymo metodas šiandien.

Lazerio procedūrų metu sunaikinami aknės sukelėjai, kurie yra odos sluoksniuose. Lazeris numalšina uždegimą. Tai neskausminga ir itin efektyvi procedūra norint atsikratyti aknės. Lazeris procedūros metu išgydo aknės šaltinius ir pašalina paraudimą. Po procedūros oda gali būti šilta ir šiek tiek paraudusi, tačiau po dienos ar dviejų nustebsite, pamatę, kaip pasikeitė Jūsų oda – tapo sveikesnė ir švelnesnė.

„CUTERA®“ lazerio Genesis DUK

Klausimas: kiek laiko trunka vienas CUTERA® lazerio genesis gydymas?
A: Atsižvelgiant į gydomą plotą, vienam CUTERA® lazerio gydymui reikia 20–45 minučių.
Klausimas: Koks jausmas procedūros metu „CUTERA® Laser Genesis“?
A: Gydymą geriausiai galima apibūdinti kaip jausmą kaip odos atšilimą, panašiai kaip tai, kaip saulė kaitina odą karštą vasaros dieną paplūdimyje.
Klausimas: Ar po CUTERA® Laser Genesis gydymo man prireiks prastovų?
A: Po gydymo CUTERA® Laser Genesis nereikia prastovos. Nors netrukus po gydymo gali pasireikšti nedidelis paraudimas, tai tik kelioms valandoms, todėl nereikia vengti darbo ar atšaukti jokių socialinių planų.
Klausimas: Kokias mano kūno dalis gali gydyti „CUTERA® Laser Genesis“?
A: Daugelis „Imperial MED SPA “ pacientų veido, krūtinės, kaklo ir rankų gydymui naudoja CUTERA® Laser Genesis.
Klausimas: Kaip greitai pamatysiu rezultatus?
A: „CUTERA® Laser Genesis“ yra daugkartinis gydymo sprendimas. Daugelis „Imperial MED SPA“ pacientų pastebimą odos struktūros skirtumą pradeda matyti jau po dviejų, trijų procedūrų.

Pigmentacijos šalinimas. Pigmentacija kankina įvairaus amžiaus ir odos tipo žmones. Pigmentacija gali išsivystyti tiek dėl genetikos, tiek dėl hormonų pokyčių, amžiaus ar kitų priežasčių. Pigmentinės dėmės kelia stresą ir nepasitikėjimą savimi, todėl lazerinės procedūros, sprendžiant šią bėda – itin populiarios vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonių tarpe.

Šalinant pigmentaciją lazeris naudojamas norint prasiskverbti pro odą ir pasiekt melaniną, kuris absorbuoja lazerio šviesos impulsą. Lazerio pagalba pigmentas atksiriamas nuo dermos ir išnyksta. Tai nesudėtinga ir diskomforto nesukelianti procedūra, kur gali būti atliekama įvairaus amžiaus žmonėms. Atliekant ją galima jausti lengva dilgtelėjimą, kurį sukelia aparatas. Lazeris efektyviai pašalina pigmentaciją vos per vieną neskausmingą procedūrą.

Kaip „CUTERA®“ „lightlight ™ III“ lazeris veikia gydant pigmentacijos pažeidimus?
CUTERA® „Enlighten ™ III“ lazeris suskaidydamas pigmentus naudoja koncentruotą lazerio šviesą. Lazerio šviesa suteikia stiprų, ne terminį, fotomechaninį efektą, kuris sutrupina jūsų pigmento sankaupas ir leidžia tolygiai atsirasti naujai odai. Kadangi skirtingiems odos tipams reikalingi skirtingi bangos ilgiai, „enlighten ™“ lazerio bangos ilgiai 1064 nm ir 532 mn leidžia pritaikyti gydymą bet kokiam odos tipui.
Klausimas: Ar „Enlighten ™ III“ gydymas skausmingas?
A: Gydymas nėra skausmingas ir jam nereikia anestezijos ar vaistų. Kai prietaisas bus perleistas per odą, pajusite kaitinimo pojūtį, kuris būdingas daugumai neinvazinių lazerių procedūrų.
Klausimas: kiek ilgai trunka „Enlighten ™ III“ gydymas?
A: „Enlighten ™“ gydymas gerybiniams pigmentiniams pažeidimams trunka ne daugiau kaip 15 minučių.
Klausimas: Kiek man reikės seansų, kad galėčiau pamatyti „Enlighten ™ III“ gydymo rezultatus?
A: Daugumai pacientų visi rezultatai skirtingi.
Klausimas: Ar yra gydymo „Enlighten ™ III“ šalutinis poveikis?
A: Iškart po gydymo galite pajusti lengvą paraudimą ir patinimą. Apdorotos dėmės tamsėja, kol jos pašviesės, tai gali trukti nuo septynių iki dešimties dienų.

Aknė: prieš ir po

 Naujausios kartos „PICO Genesis ™“ veido atjauninimas. 

Kas yra „PICO Genesis ™“ gydymas lazeriu? PICO Genesis ™ yra odos atjauninimo lazeriu procedūra, padedanti gydyti pigmentaciją ir atgaivinti odą. Ji naudoja kitokį metodą nei įprastos odos lazerio procedūros, derinami du labai efektyvius bangos ilgiai ir teikiami labai trumpais impulsais. Šie intensyvūs impulsai padeda pertvarkyti viršutinę dermą, kad padėtų pašalinti nepageidaujamas strazdanas ir amžiaus dėmeles, pagerintų odos tonusą ir tekstūrą bei grąžintų jaunatvišką, sveiką odos švytėjimą. „Imperial Med Spa“ mūsų klientai naudoja odos gydymą lazeriu „PICO Genesis ™“, kad padėtų pagerinti bendrą senėjančios odos išvaizdą, ypač tiems, kurie nori panaikinti:
⦁ išsiplėtusias poras
⦁ saulės pažeidimus ir rudas dėmes
⦁ raukšles
⦁ amžiaus dėmes
⦁ melazmą
⦁ hiperpigmentaciją
⦁ pigmentinius pažeidimus

⦁ spuogus, strazdanas
⦁ pažeistos odos gydymas
⦁ randus

Kaip veikia odos atnaujinimo lazeriu gydymas „PICO Genesis ™“? Šiandien yra daugybė lazerio procedūrų, kurios yra labai intensyvios, o norint pašalinti pigmentą iš jūsų odos, reikalinga intensyvi šilumos energija. Šie gydymo būdai dažnai būna skausmingi ir sukelia paraudimą bei prastovą. „PICO Genesis ™“ naudoja ne terminį lazerį, kuris nepažeidžia jūsų odos ir naikina tik nepageidaujamas dėmes. Naudojant itin trumpus impulsus, kurių bangos ilgis būdingas tik PICO Genesis, lazeriai pašalina pigmentą, tuo pačiu apsaugodami aplinkinius audinius, palikdami odą švytinčią be paraudimo ar patinimų, patiriamų naudojant įprastas odos lazerio procedūras.

Kaip pasiruošti procedūrai?
Prieš kiekvieną lazeriu atliekamą procedūrą, klientus maloniai konsultuoja mūsų klinikos dermatologai. Jie nupasakoja pacientams, ko tikėtis procedūros metu ir po jos. Taip pat pataria, kaip tinkamai pasiruošti procedūrai. Dažniausiai atskiro sudėtingo pasiruošimo nereikia, tačiau verta žinoti, kad bent kelias savaites iki procedūrų reikėtų vengti ultravioletinių spindulių, soliariumo. Prieš kai kurias procedūras taip pat reikėtų vengti odos šveitimo procedūrų.  Taip pat verta pranešti specialistui apie šiuo metu Jūsų vartojamus vaistus, kad būtų galima įvertinti jų suderinamumą su procedūra. Pavyzdžiui, pacientams, vartojantiems kraują skystinančius preparatus, siūloma jų atsisakyti bent kelioms dienoms prieš procedūrą.

Patarimai po lazerio procedūrų

Kaip elgtis po kiekvienos konkrečios procedūros, išsamias rekomendacijas Jums pateiks gydantis specialistas. Pavyzdžiui, po tatuiruočių ar permanento šalinimo kurį laiką gali būti patariama nešlapinti vietos, kuri buvo veikiama lazeriu. Taip pat verta žinoti, kad po lazerinės dermatologijos procedūrų oda gali būti patinusi, paraudusi, kurį laiką būti jautresnė prisilietimams, saulės spinduliams, vėjo poveikiui. Todėl geriausia, jeigu bent kelias savaites po tokių procedūrų, kurios atliekamos su lazeriu, leisite odai šiek tiek pailsėti nuo kosmetikos ir intensyvaus lietimo.

Po kai kurių procedūrų specialistas patars kurį laiką vengti tiesioginių saulės spindulių, nenaudoti kosmetikos. Taip pat labai svarbu po procedūrų vengti prausimosi priemonių, kurių sudėtyje gali būti alkoholio. Kai kuriais atvejais specialistas nurodys naudoti konkrečias kosmetikos priemones, kurios skiriamos po vieno ar kito gydymo. Pastebėjus komplikacijas, tokias kaip odos spalvos pasikeitimus, atsiradusias pūsleles ar odos įtrūkimus, reikėtų nedelsiant kreiptis į procedūrą atlikusį specialistą apžiūrai.