Apie mus

,,Imperial Denta group“ – tai odontologijos, medicinos ir grožio įstaiga, kurioje Jūsų laukia profesionalių specialistų pagalba, pasiruošusi pasirūpinti Jūsų sveikata ir gera savijauta. Graži šypsena – pasitikėjimo savimi garantas, todėl mūsų darbas – pasirūpinti, kad Jūs visuomet norėtumėte šypsotis.

 

Tam savo klinikoje subūrėme ilgametę patirtį turinčių specialistų komandą. Mums rūpi mūsų klientai, todėl savo paslaugų kokybei taikome aukščiausius standartus. Klinikoje dirbantys specialistai nuolat kelia kvalifikaciją, tobulinasi, domisi naujausiomis technologijomis ir savo žiniomis dalijasi su kolegomis. Tai leidžia Jums pasiūlyti šiuolaikiškiausius odontologijos, medicinos ir grožio paslaugų sprendimus.

 

Mūsų specialistai savo darbe taiko šiuolaikines technologijas, kurios leidžia pritaikyti inovatyvius sprendimus. Todėl mūsų klinikoje teikiamos ne tik profesionalios odontologijos paslaugos, taip pat atliekamos medicinos bei grožio procedūros. Esame vieninteliai Baltijos šalyse, dirbantys su visame pasaulyje vertinamu Cutera Enlighten 3 lazeriu, kuris atveria naujas galimybes lazerinėje estetikoje. Džiaugiamės, kai mūsų klientai palieka kliniką su šypsena ir grįžta dėl to, kad yra patenkinti paslaugų kokybę.